Põnev päev Maanteemuuseumis! – EST RX

Põnev päev Maanteemuuseumis!

20.08 olid rallikrossi esindajad oma reklaamtelgiga väljas Eesti Maanteemuuseumis, kus toimus üritus Maanteede uhkus. Päev algas suure paduvihmaga, kuid koos rallikrossi kollase telgiga tuli välja ka sama kollane päike.

Külastajaid oli Maanteemuuseumis ikka omajagu ja igaüks neist külastas ka rallikrossi telki, kus sai imetleda Andri Õuna rallikrossiautot Škoda Fabia WRC-d ja sõitja endagagi juttu puhuda. Uudistajate uudishimu rahuldamiseks võeti autol isegi kapott maha, et näidata, mis on seal kapoti all siis nii erilist, et auto sellist võimsat häält suudab teha. Lisaks suurtele autohuvilistele oli kohal ka rohkelt väikeseid ja ka veel väiksemaid “autofänne”, kes emme-issi abiga ka autosse sisse istusid ja isegi kiivrit proovisid. Laste jaoks oli kindlasti rallikrossitelk, kus pakuti tasuta kommi, limpsi ja värvimiseks ilusat rallikrossiauto pilti, lemmik paik päeva jooksul.

Loodame siis kõiki uusi ja ka vanemaid rallikrossi fänne näha juba 3. septembril Põltsamaal Piiroja rallikrossiraja ääres oma lemmikutele kaasaelamas.

Kohtumiseni rallikrossil!

Kõiki pilte päevast Maanteemuuseumis vaata SIIT!

Rallikrossi telki mahtus terve perega!
Uudistajaid jagus nii autosse kui ka kapoti alla
Rallikrossi väike fänn!:)