Stuntriderid, helikopterid ja loomulikult kiired rallikrossiautod- seda kõike pakub 3.septembril toimuv Olerex Eesti MV V etapp rallikrossis – EST RX

Stuntriderid, helikopterid ja loomulikult kiired rallikrossiautod- seda kõike pakub 3.septembril toimuv Olerex Eesti MV V etapp rallikrossis

3. septembril toimuval Olerex Eesti MV rallikrossi V etapil, mis toimub Põltsamaa lähistel asuval Piiroja rallikrossirajal, näeb publik lisaks meeletult põnevale rallikrossile ka palju muud meeliköitvat ja huvitavat.

Nagu Põltsamaa etappidele kombeks, pakutakse rahvale vaatemängu  n-ö täie raha eest. Ilma meelelahutuseta ei jää ei suured ega ka väikesed.

Seekordsele etapile tulevad meelt lahutama „stuntriderid“ ehk trikimootorratturid nii Tartust kui Tallinnast. Tartust tulevad Timo Tasuja, kes sõidab Kawasaki zx6r-ga ja Alvar Kask, kes taltsutab mootoratta asemel hoopis Suzuki Quadi. Dmitri Jagovkin, kes on tulemas Tallinnast sõidab masinal Honda CBR 600 ja pealinnast saabub “trikitama” ka Suzukil sõitev Mart Multer.

Lisaks on võimalik näha vaheaegadel lendamas kaugjuhitavaid helikoptereid jne. Oma kiirust ja kiirendusi näitavad ka elektrimudelautod. Kui elemisel korral pandi nn joonele võistlushobune ja rallikrossiauto, siis nüüd, kui ilm lubab, saab publik näha uut ja huvitavat vastasseisu. Kes ja kuidas, seda juba peab ise vaatama tulema!

Et jätta külastajatele ka üllatusmomente, ei taha siin kohe kõike ära rääkida. Selleks, et teada saada, mida täpsemalt Põltsamaal lähistel Piiroja rallikrossirajal toimuval 5.etapil näha-kuulda-proovida saab, tuleb igaühel juba endal kohale tulla ja ka sõbrad kaasa võtta.

Kõiki rallikrossi uusi ja juba vanemaid sõpru ootame siis Piiroja rallikrossirajale 3.septembril, võistluste pidulik avamine  algab 11.45. Kuna seekordsele etapile on oodata rohkelt publikut, siis soovitame kohale tulla juba varakult, et endale ikka parim vaatekoht saada.

Kohtumiseni rallikrosssil!

 

Dmitri treeningvideot vaata SIIT!

Timo videot näed SIIT!

Stuntrider Dmitri Jagovkin Jüris treeningul, foto Helen Urbanik