Põltsamaal stardib enam kui 30 sõitjat – EST RX

Põltsamaal stardib enam kui 30 sõitjat

Laupäeval Põltsamaa lähistel Piiroja rallikrossirajal toimuvale Olerex Eesti MV III etapile on registreerunud 31 sõitjat ja seda nii Eestist, Lätist, Soomest kui ka Venemaalt. Soomlane Silvo Viitanen ei jäänud ilmselt rahule eelmise etapi II kohaga ning tuleb jahtima kõrgemat kohta. SuperCar klassis läheb esimest korda Eesti MV sarjas kõige võimsamate masinate klassis rajale mees nimega Priit Karjus.

Klassis Super1600 tõotab tulla pinev võitlus. Missos toimunud esimesel etapil mootoririkke tõttu katkestama pidanud Siim Saluri, on masina korda saanud ning eks ole näha, kuidas tal sel korral läheb. Oma kodurajal sõitev eelmise etapi esikohamees Arvo Kask ei kavatse konkurentidele asu anda ning läheb rajale võitlema. Samade mõtetega lähevad kindlasti teiste seas rajale ka Venemaa esindaja Vladimir Gondusov ning eelmise aasta meister Janno Ligur.

Noorte klassi on lisandunud samuti uus sõitja. Eeriksonile ja Tedrele tuleb konkurentsi pakkuma Mart Tikkerbär.

Nagu juba tavaks sel hooajal saanud siis kindlasti pakub pingelist vaatemängu tagaveoliste autode klass TouringCar, kus esimeste kohtade nimel peavad alati kõva võitlust Pukk ja Vaht. Kes keda sel korral võidab, tuleb ise vaatama tulla.

Publikul tasub kindlasti kohale tulla, sest lisaks äärmiselt põnevale võistlusele saab näha Eesti ühe võimsama kardi ja rallikrossiauto mõõduvõttu ning oma etteaste teeb ka trikimootorrattur.

Kõikide piletiostnute vahel läheb loosi maitsev auhind!

Kohapeal nagu ikka söök-jook, sest täis kõhuga on ikka veel mõnusam rallikrossi jälgida.

Registreerunute nimekirja näed SIIT