NEZ etapil seis peale II eelsõitu – EST RX

NEZ etapil seis peale II eelsõitu

Kui eelmisel nädalavahetusel proovis norrakat Camilla Antonseni püüda Sten Oja, siis täna on naise kannul juba Helmet Palm. Kas Helmet ta ka kätte saab, seda näitavad järgmised sõidud!

Peale teist eelsõitu on juhtunud nii mõndagi. Helmet Palm on praeguse seisuga oma klassis NEZ 4WD II kohal ja ütles: “Olen sõiduga väga rahul, kuigi eksisin ühel kohal. Camilla on minu ees veel ja praeguseni ma teda kätte saanud ei ole. Kolmandasse eelsõitu lähen sooviga ka see sõit vähemalt teisena lõpetada, et saaksin A-finaali stardikoha teisena valida.”

Sten Oja teine eelsõit algas valestardiga, lausa kahega, millest ühe tegi eestlane ise. Hetkel ei ole teada, kas teda ka karistussekunditega karistati valestardi eest. Sten hoiab  oma klassi üldarvestuses siiski 4. kohta. Esimesel kohal ongi siis norrakas Camilla Antonsen ja kolmandal kohal soomlane.

NEZ1600 klassist uudiseid nii palju, et Liguri autol ütles teise eelsõidu ajal üles pooltelg, ei ole teada, kas Jannol on võimalus ka kolmandas eelsõidus startida.

Kuna Bikernieki rada on suures osas kaetud asfaltiga, siis “sööb” rada rehve ikka korralikult ning seetõttu tuli Kase autole alla panna uued rehvid. Kask kommeteeris: “Kolmas eelsõit on väga oluline, seal selgub, kas ma lähen otse A-finaali või pean hakkama selle koha eest veel B-finaalis võitlema!”

Hetkel ongi Kask oma klassis (NEZ1600) 5. kohal ja Janno Ligur 12. kohal.

 

 

31.07.2011, 14.24