World Rally legend Sebastian Loeb osaleb “X Games” sarjas – EST RX

World Rally legend Sebastian Loeb osaleb “X Games” sarjas

Loeb sõidab esimest korda rallikrossi autoga võttes osa „ralli“ osast sarjas X Games ja seda juba selle kuu lõpus. Kaheksakordne World Rally meister istub Citroen DS3 rooli, mis on ehitatud Hansen Motorsport meeskonna poolt.

„See on suurepärane ettepanek meile,“ ütleb Kenneth Hansen. „Citroen Racing tegi meile ettepaneku ehitada auto, millega hakkaks “X Games” sarjas sõitmas Sebastian.“

„Testisime koos Loebiga Dreuxis ja kõik läks väga hästi, on uskumatult meeldiv teha koostööd sellisel tasemel ja nii andeka sõitjaga.Tean, et Sebastian on juba mõnda aega näidanud välja huvi rallikrossi vastu aga testimisel oli see tema esimene kord sõita rallikrossi autoga rallikrossi rajal. Me olime edukad eelmise aasta “X Games” võistlustel ja loodame ka sel hooajal sama edukad olla, kuid eks kõike võib ju juhtuda,“ kommenteeris Hansen.

„Ma armastan võidusõitu ja ma olen alati olnud huvitatud uutest alades. Nädal peale Uus Meremaa ralli lõppu, sõidan ma Los Angelesse, et võtta vastu väljakutse, mille esitas mulle Travis Pastrana. Rallikross Euroopas on pakub väga suurejoonelist võidusõitu aga Ameerika versioon tundub olevat veelgi ekstreemsem. Seega, minult ei pidanud kaks korda küsima, kui avanes võimalus, et ma saan võidu sõita selliste meestega nagu näiteks Marcus Grönholm,“ rääkis Loeb.

Allikas: www.rallycrossworld.com