Tule Lätti omadele kaasaelama! – EST RX

Tule Lätti omadele kaasaelama!

Sel nädalavahetusel (30-31 juuli) toimub järjekordne NEZ etapp meie naaberriigis Lätis. Eestist sõidavad meid esindama lisaks Sten Ojale, Arvo Kasele, Helmet Palmile ja Janno Ligurile, kes võistlesid eelmine nädalavahetus NEZ-i Leedu etapil, ka Valdur Reinsalu ning Andri Õun.


Andri ei ole Lätis Biekernieki rajal enne sõitnud, kuid on seal käinud pealtvaatajana, sel nädalavahetusel õnnestub rallikrossis esimest hooaega sõitval Andril rada ka enda käe all ära proovida.

Kask, kelle auto sai Vilkyciais kõvasti kannata ja kes pidi ka seetõttu sõidu katkestama, ütles eile: “Mehaanikud teevad tublit tööd ning auto saab Läti etapiks uuesti vormi.”

Sõitjad ja nende meeskonnad tahavad aga seekord panna rallikrossi fännidele südamele, et Läti ei ole üldse kaugel ja ka fännid võiksid seekordsele NEZ etapile kohale tulla ning oma lemmikutele kaasa elada. Sealne atmosfäär on hoopis teine kui Eestis. See on koht, kus tuleb omadele tulihingelist poolehoidu avaldada, ükskõik kuidas- karjudes, lipuga lehvitades või kasvõi lihtsalt raja ääres seistes ja pärast neile õlale patsudes näidata, et olite olemas. Uskuge, sõitjad hindavad seda rohkem, kui te arvatagi oskate!

 

Etapi ajakava vaata SIIT