Tervitused Kollase Kolmese meeskonna ja SIIM SÜNDEMA poolt! – EST RX

Tervitused Kollase Kolmese meeskonna ja SIIM SÜNDEMA poolt!

Kergitame katet Kollase Kolmese ja SIIM SÜNDEMA meeskonna 2012. hooaja plaanidelt ja eesmärkidelt.

Uus hooaeg on toonud rohkelt muudatusi-meeskonnas, reeglites, eesmärkides ja suhtumises rallikrossi. Meeskonda on lisandunud PR inimene, kelle ülesandeks on suhelda maailmaga, luua uusi kontakte ja leida parimad võimalused meeskonna arenguks.

2012. hooajaks oleme leidnud endale uue, äärmiselt kohusetundliku, sõbraliku ja lahtise peaga mehhaaniku, kelle käsutuses on tipptasemel liikuv töökoda, lisaks on meeskond leidnud „pesapaiga“ tulevikutehnikat sisaldavas garaažis. Suhtumine rallikrossi on muutunud kardinaalselt- kui 2011. hooaega võtsime läbivalt huumoriga ja ilma erilise tõsiduseta, siis 2012. hooaeg tõotab tulla vägagi tõsine. Eesmärgiks on võtta tagaveoliste autode maksimum, mis tähendab seda, et auto ei saa enam koos püsida isepuurivate kruvide ja nipukate toel, tuleb arendada tehnikat ja teha kõvasti trenni

Ka oleme võtnud seisukoha ettevalmistuse tähtsuse kohapealt- enam ei toimu auto pesemine eelmise võistluse porist järgmise võistluse eel-õhtul, enam ei toimu auto ehitamine päev-kaks enne võistlust, kui võistluste vahel on pikk paus. Reeglid ja rallikrossi kuluaarid on läbinud rohkem muudatusi, kui keegi eales oodata oleks osanud- on uued tuuled puhumas õigest suunast või mitte, näidaku aeg, Kollase Kolmese meeskond on uuel hooajal rajal!

Tehniliste tingimuste muutumine tähendas meie meeskonnale üsna valusat hoopi- kogu eelmise hooaja huumor suure mootoriga oli korraga lõppenud. Pidime leidma lahenduse uue mootori ehitamiseks ja enam ei saanud tänavaautolt pärit lahendust kasutada, kuna sellega oleksime kindlustanud ainult oma klassi viimase koha. PR ametniku suhtlustöö, lugemata tundide internetiavarustes kolamise, toetajate poolse abi ja baltikumi helgemate mootorivõlurite abi kokteilina on täna valmimas üks päris õige võidusõidumootor- loodetavasti saab maimukesest hea ja võimekas meeskonnaliige, kes uuel hooajal kuhjaga rõõmu pakkuda suudab! Elame, näeme!

Ka võistlusauto ise vajab mõningaid muudatusi- eelmise aasta tähelepanekute abil proovime parandada kõik vead ja täiustada Kollast Kolmest maksimaalselt heaks võistlusvahendiks. Tehtavate tööde nimekiri on pikk ja võib muutuda töö käigus, sestap laskuksime detailidesse pärast „uue“ auto täielikku valmimist. Plaanid on aga, nagu ennist mainitud sai, tõsised!

Fännidele- jälgige näoraamatut ja olge valmis sheerima ja laikima! Uuel hooajal sooviksime radade ääres näha topeltkoguses heatujulisi rallikrossi fänne. Ärge arvake, et olete juba kõike Eesti rallikrossist näinud- sellel aastal peaksid sõidud toimuma uutel radadel ja üksluiseks asi kindlasti EI muutu!

Praeguseks kõik, sukeldume garaaži ja väljume sealt auto valmides! Näeme 21. aprillil, Missos!

 

www.facebook.com/KollaneKolmene

Kollase Kolmese Rallikrossimeeskond