Täna ja homme toimub Saksamaal Esteringil Euroopa rallikrossi mv 9. ja viimane etapp – EST RX

Täna ja homme toimub Saksamaal Esteringil Euroopa rallikrossi mv 9. ja viimane etapp

Esteringil toimuval etapil on end üles andnud ka kolm eestlast: SuperCar klassis Sten Oja, Super1600 klassis Janno Ligur ja Siim Saluri.

Praeguseks on peetud treeningsõidud ja ka kaks eeslsõitu. SuperCar klassis sõitis Sten välja 14. aja, startides koos Walfridsoni ja Eklundiga ning sõites end 2.kohale selles sõidus. Täpsed esimese eelsõidu tulemused: http://media.rallycrossrx.com/results/C1_H1_results_buxtehude_2013.pdf Teises eelsõidus oli Sten stardis koos Scott, Bermingrudi, Linnerudi ja Hanseniga. Sten sõitis välja 4. koha, mis üldarvestus asetas ta 13. kohale. Täpsed teise eelsõidu tulemused: http://media.rallycrossrx.com/results/C1_H2_results_buxtehude_2013.pdf Kahe eelsõidu kokkuvõttes on Sten 14. kohal. Homme ootab ees veel kaks eelsõitu, misjärel pääsevad 12 kiiremat edasi poolfinaalidesse.

Super1600 klassis on vaieldamatu liider lätlane Reinis Nitišš, kes on endale juba kindlustanud Euroopa meistritiitli. Janno Ligur sõitis välja 17. koha ja Siim Saluri kahjuks aega kirja esimeses sõidus ei saanud. Täpsed esimese eelsõidu tulemused: http://media.rallycrossrx.com/results/C2_H1_results_buxtehude_2013.pdf Teises eelsõidus sõitis Janno Ligur välja 10. koha, mis on eestlasele juba eelmistel etappidel ka jõukohane olnud. Siim Saluri näitas aga 17. aega. Täpsed teise eelsõidu tulemused: http://media.rallycrossrx.com/results/C2_H2_results_buxtehude_2013.pdf