Otto Täht vahetab rallisõidu rallikrossi vastu – EST RX

Otto Täht vahetab rallisõidu rallikrossi vastu

Tänavu mitmes rallisarjas kaherattaveolise autoga võistelnud Otto Täht plaanib tuleval hooajal ala vahetada. Tartlase sooviks on hakata osalema neljarattaveolise autoga Eesti rallikrossi meistrisarjas.
“Sellega on selline teema, et järgmisel aastal kindlasti kaheveolise autoga ei sõida,” räägib Otto Täht. Ta annab mõista, et plaanib täita ühe oma ammuse unistuse ja asuda konkurentsi pakkuma rallikrossis. “Hetkel ongi selline plaan, et sõidan ainult rallikrossi. Proovida olen pikka aega tahtnud.”

“Ma rõhutan, et see on plaan, mitte midagi kindlat pole,” jätkab Täht. “Meil on hetkel ainult auto, millest saab krossiauto teha. Aga kõige selle nimel alles töö käib,” lisab tartlane, kelle sõiduvahendiks saab tuleval hooajal olema Mitsubishi Lancer Evo 6.

Täht lausub, et kuigi soomlastelt tuli üpris hea pakkumine jätkata osalemist rallivõistlustel, esitab rallikrossi meistrisari suurema ja huvitavama väljakutse.

Kui Otto Täht plaanib võistelda ainult Eestis, siis tuleval aastal samuti 4WD klassis täishooaega sõita plaaniva Sten Karuksi võistluskalendrisse kuuluvad ka Põhja-Euroopa regiooni (North European Zone – NEZ) meistrivõistluste etapid.

Eesti ja NEZ-sarja valitsev meister Sten Oja ütleb, et tunneb uute konkurentide lisandumise üle heameelt: “See on lahe, kui noori ja andekaid võistlejaid

 

Allikas: www.rally.ee