Helmet Palm alistas vabavisetes Piimameister Otto/Rapla eelmise aasta resultatiivseima mängija Heigo Ermi – EST RX

Helmet Palm alistas vabavisetes Piimameister Otto/Rapla eelmise aasta resultatiivseima mängija Heigo Ermi

Kui alles hiljuti lõpetas Helmet Palm rallikrossihooaja väga edukalt, siis tänasest delfi.ee spordirubriigist võis  lugeda tema kohta hoopis korvpalliteemal.

Nimelt kutsus Helmet Palmvabavisetes võistlema Piimameister Otto/Rapla eelmise aasta resultatiivseima mängija Heigo Ermi. Palm pani välja 1000 eurot, mis pidi korvpalluri võidupuhul saama korvpalliklubi omaks.

Rapla inimesed, kes on korvpalliga seotud, teavad, et hr. Palmi koduõuel asub ka korvpalliväljak ning nii mõnedki kossuässad on Helmetilt “pähe saanud”, siiski eeldati, et need 1000 eurot  võtab kergekäeliselt endale Erm.

Kumbki mees pidi viskama 10 vabaviset, kumb rohkem tabab, on võitnud.

Viskamist alustas hooajal 2011 rallikrossis debüüdi teinud Palm. 10-st viskest sopsas mees korvi 8! Kuigi Piimameister Otto/Rapla mängijal oli siht silme ees ja teadis täpselt kui mitu viset peab ta tabama, ei läinud kõik nii nagu plaanitud. Erm oli 7 viskest tabanud 5 ning siis kui ka 8. vise ei tabanud, oli võitja selgunud.

Kuna aga Helmet Palmi eesmärk oli toetada sporti ja näidata hea närvi olulisust spordis, siis andis ta siiski 500 eurot kossumeeskonna toetuseks.

Loodame, et meie Helmet nüüd rallikrossikarjääri kossumehe oma vastu ei vaheta!