Olerex Eesti meistrivõistluste 1. etapi rallikrossis läheb publiku seas loosi rekordarv kingitusi – EST RX

Olerex Eesti meistrivõistluste 1. etapi rallikrossis läheb publiku seas loosi rekordarv kingitusi

Meil on väga hea meel teatada, et juba 17.mail Elva lähistel Kulbilohu krossirajal toimuval Olerex Eesti mv 1.etapil rallikrossis, loositakse välja 4 väga vajalikku ja kompaktset survepesurit ja 4 ülivinget muruniidukit.

Kõigi nende seas, kes tulevad rallikrossi vaatama ja ostavad kõigest 7€ maksva pileti, loositakse välja 4 survepesurit, millega on väga mugav toimetada ka naistel, kuna pesur on piisavalt kerge ja kompaktne. Pesuril on kaasas ka kaks erinevat otsikut.

Lisaboonusena loositakse veel välja ka 4 muruniidukit! Kevadhooaeg on algamas ja peagi-peagi on kõigil majaomanikel vaja teha esimesed muruniitmise tiirud – miks mitte tulla laupäeval rallikrossi vaatama, nautida päeva ja õhtul minna koju uue muruniidukiga!

Survepesurid ja muruniidukite soetamist auhindadeks on toetanud HJH Veod OÜ (www.hjh.ee), Reinsalu Auto AS (liiva, kruusa, multši, killustiku ja freesasfaldi müük tel 5128315) ja Elva Kommunaal Grupp OÜ (http://www.elvake.ee)

Kui sul loosiõnn ei näkka, saad sama survepesuri ja muruniiduki osta kõikidest TÖÖRIISTAMARKETI (http://tooriistamarket.ee/) kauplustest.