FIA/IMG avaldas veidi 2014.a plaane – EST RX

FIA/IMG avaldas veidi 2014.a plaane

E-kiri, mis saadeti 2013.a FIA/ IMG Euroopa meistrivõistluste sarjas osalenud meeskondadele sisaldas lühidalt järgmist informatsiooni:

Viimastel nädalatel tegeletakse väga aktiivselt 2014.a FIA Maailmameistrivõistluste ja FIA Euroopameistrivõistluste planeerimisega, kuid hetkel veel ei ole võimalik järgmise aasta võistluskalendrit avaldada.

2014.a meistrivõistlused

2014.aasta FIA Maailmameistrivõistluste ja FIA Euroopameistrivõistluste kalendrid ratifitseeritakse FIA World Motor Sport Council koosolekul 4. detsembril 2013.aastal. Hetkel seega ei avaldata veel kalendrit, kuid selleks, et meeskondadel, kes soovivad 2014.a sarjas kaasa lüüa oleks võimalik planeerida oma talvist tööd, on kättesaadavaks tehtud järgmine info. 2014.aastal toimub 9 võistlust euroopas ja nendele, kes soovivad SuperCar klassis osa võtta maailmameistrivõistlustest, peavad oma kalendrisse veel arvestama ka 2 võistlussõitu väljaspool euroopat – kõige tõenäolisemalt aprillis ja oktoobris. FIA Euroopameistrivõistluste arvestus SuperCar klassis peetakse 5 osavõistluse pinnalt euroopas. Hetkel soovitatakse meeskondadele, kes soovivad siis osaleda kas Euroopa või Maailmameistrivõistluste arvestuses oma võistlusautod võistlusvormi sättida 2014.aasta aprilli alguseks.

Hetkel on teada, et ka Eesti meistrivõistluste kalendrit ei avaldata enne, kui on olemas kinnitatud Euroopa ja Maailmameistrivõistluste kalender.

Vaata FIA Maailmameistrivõistluste tutvustavat videot: https://www.youtube.com/watch?v=aupw1VKdp40