Anne kanali jääl võistlevad sel pühapäeval üle 500hobujõulised autod! – EST RX

Anne kanali jääl võistlevad sel pühapäeval üle 500hobujõulised autod!

Viimati võisteldi Anne kanali jääl autodega 1998. aastal. Juba sel pühapäeval, 10.märtsil kihutavad autod Tartu kesklinnas ürituse „TARTU JÄÄRAJAVÕISTLUS 2013“ raames City Motors karikatele.
Eesti rallikrossi komitee poolt korraldatav võistlus on mõeldud eelkõige noortele algajatele, kelle jaoks on korraldajatel sõitmiseks välja pandud 5 identset Renault Twingot. Lisaks noorteklassile peetakse maha ka võistlusautode vaheline võidusõit piikidega klassides 2WD PIIK ja 4WD PIIK. Kohale tulevad mitmet tuntud sõitjad kelle hulka kuuluvad Otto Täht, Helmet Palm, Hendrik Kers ja paljud teised.
Kuna Eestimaal valitsevad veel talvised tingimused, siis otsustati noortele pakkuda võimalus libedal jääl sõitu harjutada ja üksteisega mõõtu võtta. Seega on Anne kanali üritus jätkuks CITY MOTORS CUP – „Noored roolis 2013“ võistlussarjale ja selle neljandaks osaetapiks.
Heaks uudiseks on alandatud stardimaks, sel korral vaid 30€, mis sisaldab ka Renault Twingoga võistlemise tasu. Parimatel avaneb ehk ka võimalus mõne kiire piikrehvidega võistlusauto kõrvalistmel istuda.
Pealtvaatajatele on üritus tasuta ning võimalust kiireid võistlusautosid Tartu linnas sees näha ei tasu maha magada.

Juhendiga saab tutvuda: http://autosport.ee/rk
Lisainfo: Kristjan Saar +372 533 391