TÄIENDATUD! Väga hea võimalus proovida, mida kujutab endast RX Lites – EST RX

TÄIENDATUD! Väga hea võimalus proovida, mida kujutab endast RX Lites

RX Lites Cup on sel hooajal paelunud paljusid mootorispordi entusiaste üle maailma. Selle võimas mootor, unikaalne vedrustus ja geomeetria, mis lubab sõitjal muuta seadeid vastavalt vajadusele, mees mehe vastu võitlus ja väga suurepärane meediakajastus, on teinud sellest 2014.a ühe atraktiivsema monoseeriatootmise sarja.

Mitte ükski maailaklassi tasemel meistrivõistluste sari ei paku sedavõrd taskukohase hinnaga tehnikat, varuosasid ja logistikat. Vastavalt 2015.a võistluskalendrile, RX Lites promootor, FirstCorner Management, võõrustab testipäeval sõiduhuvilisi, et teha otsustamine kergemaks, kas osaleda nende võistlusautode sarjas.

Test toimub esmaspäeval, 15. detsembril 2014.a, uuel rallikrossirajal Istanbul Park´is, kus hiljuti peeti ka 2014 RX Lites Cup finaal. Kogu RX rada on testipäeval kasutuses, et anda edasi sõidutunnetust nii kruusal kui asfaldil. Osalejad saavad proovida erinevaid settinguid, et kogeda auto reaktsiooni erineval pinnasel. Samuti pakutakse osalejatele ka Istanbuli linnatuuri päev varem.

Huvilised saavad lisainfot: RX_Lites_Testday-bulletin-v1_3

Registreerimine toimub: www.rxlites.com/test-day

Hind 300€ / inimene (lisandub käibemaks)

Lennupiletid ega majutus ei sisaldu hinnas. Soodsaid lennupileteid pakub Riiast otselennuga Istanbuli Turkish Airlines.

TÄIENDATUD!

Hind sisaldab 2x 6 ringi RX Lites autoga, korraldaja tagab instruktori.

Sõitja peab ise kaasa võtma turvavarustuse (kiiver, HANS, kombe, jalanõud, turvapesu, kindad).

Korraldaja poolt pakutud hotell ei ole kohtustuslik, kuid korraldaja pakub transporti ainult sellest hotellist rajale ja päev varem toimuvale ekskursioonile. Kui sõitja soovib endale valida muu majutuse, vastutab ta ise transpordi eest.

Alaealise sõitja puhul peab lapsevanem/ hooldaja allkirjastama nõusoleku. Selleks, et noorsõitja saaks 2015.a osaleda RX Lites võistlustel, peab ta olema või saama 2015.a jooksul 16-aastaseks ja omama rahvusvahelist litsentsi. Testipäeval peab sõitjal olema ASN (Eesti Autospordi Liidu) litsents ja/või kinnitus elukindlustuse olemasolu kohta.

Testipäeva eest tasumine toimub rajal krediitkaardiga.

Kõik testipäevale esitatud avaldused vaadatakse läbi ja osalejate nimekiri kinnitatakse 1.detsembril 2014.a.

Sõitja vastutab lennujaamast hotelli ja tagasi transpordi eest ise.