Tartu peidab endas rohkelt rallikrossihuvilisi! – EST RX

Tartu peidab endas rohkelt rallikrossihuvilisi!

“Ma küsin emalt bussipileti jaoks raha ja lähen bussiga Põltsamaale rallikrossi vaatama,” ütles umbes 11 aastane poiss sõbrale, mille peale sõber kinnitas, et tema tuleb kindlasti kaasa! Vähemalt kahte noorde mehehakatisse suutsime täna ehk rallikrossipisiku istutada ja loodetavasti oli neid isegi rohkem kui kaks.

Täna olid rallikrossi esindajad Lõunakeskuse 3. peaukse juures väljas juba traditsiooniliseks saanud kollase telgi ja Andri Õuna Škoda Fabia WRC-ga. Juba siis kui rallikrossiauto treileri pealt maha sõitis ja oma esimesi võimsaid mootorihääli tegi, tuli ostukeskuse ustest välja huvilisi nii suuri kui väikeseid, kes suure huviga soovisid rallikrossi ja kindlasti selle auto kohta ikka täpsemalt teada saada.

Oli meeldiv tõdeda, et nii mõnedki on kunagi rallikrossi vaatamas käinud ja just  täna said meilt innustust uuesti võistlusi vaatama tulla.

Kui eelmisel nädalavahetusel Põlvamaal Maanteemuuseumis olid lapsed usinamad rallikrossiauto “proovijad” kui täiskasvanud, siis Tartus istusid autosse ikka nii mõnedki mehed ja isegi naised. Isegi meesterahvas, kes alguses küll ütles, et tal on selg väga haige ja autosse ronimine on hetkel tema jaoks valulik tegevus, ei suutnud ahvatlusele vastu panna ja oma vigastusest hoolimata puges rallikrossiautosse.

Päeva lõpus, kui olime telgi kokku pannud ja rallikrossiauto treilerile ajanud, kuulsime, kuidas üks pisike heledapäine tütarlaps oma isale nuruval häälel ütles: “Me ju läheme rallikrossile? Millal me sinna juba läheme!?”, sellist asja kuuldes teadsime, et päev oli igati korda läinud, sest ega lapsed ei unusta, mis neile lubatud on!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pilte tänasest päevast vaata SIIT

 

Kohapeal piletiloosis osalenutest osutusid võitjateks:

Agnes Toomsalu

Imre Vaino

Mihkel Lepist

Alvar Vonk

Mari-Liis, kelle telefoni nr lõpp on  …051

Markus Toots

PALJU ÕNNE JA KOHTUMISENI LAUPÄEVAL!

 

Kõikide võitjate nimed on kirjas piletivärvas olevas listis. Ütle piletimüüjale oma nimi ja pääsed üritusele tasuta!

Probleemide korral helista +372 554 0595