Super1600 klassiga liitub hiidlane Raido Rehepap – EST RX

Super1600 klassiga liitub hiidlane Raido Rehepap

Rallikrossi meistrisarjaga on liitumas 17-aastane Hiiumaalt pärit Raido, kelle hobideks seni on olnud autospordi kõrval näiteks võrkpall ja jõusaal.

Tehnikasport ei ole noormehele võõras, nimelt on ta senini tegelenud pidevalt rahvaspordiga. Parimate saavutustena võib välja tuua 2009. ja 2010. Läänemaa Meistritiitli, 2010 Hepa Cup Meistritiitli ja 2011 Texaco Noortesprindi III koht.

Sõitma tuleb ta masinal VW Golf II, mille turvapuur sai paigaldatud RS Motorspordis ja mootorit valmistab ette Särg AA. Rallikrossile langes valik mõistliku hinna tõttu aga veel suuremaks põhjuseks oli ikkagi, nagu paljudel sõitjatel, mees mehe vastu võistlemine.

Raido teab, et ega tal kerge tema võistlusklassis olema ei saa, sest on ta on kursis seal eesootavate kõvade konkurentidega.

Eesmärke kui selliseid suuri ta veel seadnud endale ei ole. Ütleb vaid: „Hooajal 2012 sooviks saada auto lõplikult valmis ja teha ka mõned stardid.“

Rajad on samuti sõitjale tuttavad. Missos ja Põltsamaal on ta võistelnud ning mõnel teisel rajal, mis meil kunagi kalendris on olnud ja ehk tulevad sinna ka uuesti.

„Sõpradel ja tuttavatel on hea meel, et olen ennast arendanud ja edasi jõudnud,“ kommenteerib Raido lõpetuseks oma lähedaste arvamust oma uue hobi kohta.

 

L.K