Rallikrossisõitjate treeningpäev toimub 16. mail Kulbilohus – EST RX

Rallikrossisõitjate treeningpäev toimub 16. mail Kulbilohus

Pikalt kestnud eriolukord riigis on sundinud kõiki üritusi oma plaane muutma. Ka rallikrossisari ei saa alustada 9. mail, nagu see oli algselt planeeritud. Siiski oleme lootusrikkad, et saame ka sel aastal  vähemat suurema osa etappe  korraldatud ja Eesti meistritiitli saajad välja selgitatud. Millal esimene etapp toimuma saab ning  millisel rajal, selgub  vast lähinädalatel, kui Vabariigi  Valitsus on kindlaks määranud ürituste korraldamise reeglid ja selle, mis  on suurüritus ning kas publik  ikka tänavu ka raja äärde vaatama lubatakse. Alles seejärel saame paika  ja avalikustame ka uue võistluskalendri.

Õnneks on nüüdseks aga Vabariigi Valitsus alates 2. maist  lubanud treeningud  vabas õhus. Püüame siis reeglite piires ka meie oma hooajaga peale hakata.

Nii korraldame laupäeval,  16. mail  varemalt aprilli lõpus toimuma pidanud treeningpäeva rallikrossisõitjatele. Treeningpäev toimub Kulbilohus rallikrossirajal. Seekord aga arvestades eriolukorra tingimusi, teeme seda tavapärasest erinevalt.

Treeningpäeval osalemiseks on vaja KINDLASTI EELNEVALT REGISTREERUDA tel 526 1420  (Merike Kask).  Registreeruda saab kuni 14. maini  kella 15-ni. Seejärel jagame eelregistreerunud osalejad kahte gruppi – hommikune (8.00–12.00) ja pärastlõunane grupp 13.00–17.00.  Eelregistreerumata  kohapeale tulles treeningpäevale ei pääse.

Sõitjaga tohib boksialal kaasas olla  2 (kaks) abilist-mehaanikut. Fännid ja muud sõbrad-tuttavad peavad sel päeval kahjuks koju jääma, boksialale nad ei pääse.

Boksialale lubatakse sõitjad lubatud suurusega gruppides ja suunatakse nad neile kindlaks määratud aladele. Boksialal tuleb  liikuda tuleb 2+2 reeglit  järgides.  Treeningsõitudesse pääsevad sõitjad vabas ootejärjekorras. Võimalusel siis masinaklasside kaupa.

Esimene treeninggrupp lõpetab sõidud kella 12.30ks. Kella 13-ks peavad nad olema boksialalt lahkunud.  Siis pääsevad alale uued treeningulised. Päev kestab kella 17-ni.

Mõlemale grupile toimub ka reegleid tutvustav koosolek, kuid sedakorda  vabas õhus ja kindlasti ettenähtud distantsi hoides.

Treeningute ajakava ja osalejate  nimekirjad avaldatakse  14. mail rallikrossi FB lehel. Palume oma treeninguaegadest rangelt kinni pidada, sest see on aluseks,  et saame  selle päeva üldse korraldada. Treeningpäeval osalemise tasu on 30 eurot.

Sõitjatel tuleb rehvid ette tellida:

Klasside Supercar, Touringcar, Super1600, Junior1600 rehve saab tellida  tel 5624 6001 Tanel Kutsar

Crosscart Xtrem  ja Junior Crosscart Xtrem sõitjad saavad rehve tellida tel 520 6330 Kalle Ahu

Info  ja lisaküsimused tel 527 7978 Mati Kask