Piiroja rallikrossirada sai tunnustuse – EST RX

Piiroja rallikrossirada sai tunnustuse

Eesti Rallikrossi Komitee tegi inimeste hulgas küsitluse “Vali oma lemmikrada”, millega soovis saada teada, millist rallikrossirada rahvas parimaks peab. Tulemustest selgus, et parimaks tunnistati Põltsamaa piirkonnas olev Piiroja rallikrossirada.

Rallikrossi Arenduse MTÜ juhatuse liige ja Eesti Rallikrossi Komitee esimees Madis Uibo ütles ajalehele, et lemmikraja valimistel arvestati mitte ainult head krossirada, vaid ka muid, sõite üldiselt puudutavaid nüansse. Näiteks ürituste organiseerimisest kuni raja tehniliste omadusteni välja.

“Põltsamaal, Piirojal, on alati hea võistluste korralduslik pool ja ka rada on põnev. Sealset rada kiidavad lisaks vaatajatele ka sõitjad ise,” kommenteeris tulemust Uibo.

Küsitluse tulemustest selgus, et Piiroja rallikrossirada on selja taha jätnud Misso, Laitse, Vasalemma ja Kehala rallikrossirajad. Kuigi Vasalemma ja Kehala on sõitjate hulgas  põnevaks tunnistatud rajad, pole seal viimastel aastatel kahjuks rallikrossi võistlusi pidada saanud. Küllap seepärast jäi ka nende radade tulemus kehvapoolseks.

HELVE TAMM (Vali Uudised)