Millega tegelevad rallikrossimehed talvel?- REINIS NITIŠS – EST RX

Millega tegelevad rallikrossimehed talvel?- REINIS NITIŠS

Meie “pihtide vahele” jäi seekord mees väljaspoolt Eestit- Reinis Nitišs. Reinis, nagu ka paljud Eesti noored sõitjad, on vabal ajal õpilane. Õpilase elu sisustab ta aga näiteks jõusaalis käimisega. Ega rallikrossi hooajaks peab ju valmistuma ja tugev füüsis ei ole sugugi ebaoluline.

 

Uurisime, kas Reinisel on plaanis hooajal 2012 osaleda Eesti MV sarjas ja mis mõtted tulevikuks veel ta peas liiguvad.

“Ootan väga suure huviga Eesti MV sarja algust. Eestis on äärmiselt palju tugevaid sõitjaid ja samuti meeldivad mulle erinevad rajad. Hea on teada, et uuest aastast lisandub teie sarja lausa 3 uut rada- väga ootan Hipodroomi. Erilisena tooksin eestlastest sõitjate puhul välja selle, et nad võitlevad kuni viimase hetkeni ja pakuvad seega ruudulipu langemiseni pingelist sõitu.”

Kuna Lätis ei ole olemas nende enda MV sarja rallikrossis vaid ainult karikasari, siis see ongi peamine põhjus, miks Nitišs osaleb meie sarjas.

“Järgmisel hooajal on plaanis sõita kaasa tervet Eesti MV sarja rallikrossis, samuti ka kõikidel NEZ sarja etappidel tahan osaleda ning praeguse seisuga sõidan kaasa ka mõned Euroopa MV etapid,” räägib noormees plaanidest uueks hooajaks.

Reinis on üks nendest meestest, kes vahetab hooajaks 2012 võistlusklassi. Nimelt siis näeme teda uuel hooajal stardijoonel koos hoopis Super1600 klassi meestega. “Rajale lähen ma uue autoga, milleks on Peugeot 206 ja seda klassis Super1600. See auto on parim! Auto sai soetatud sellisena, et võiks kohe rajale minna. Auto tehnilistestandmetest ma rääkida hetkel ei soovi.”

Eesmärgid on mehel 2012 hooajaks selged: võita NEZ sarja meistritiitel ja osaleda edukalt mõnel Euroopa MV etapil. Loodame, et siis ka läheb nii nagu soovitud.

Edu Reinisele ja põnevate sõitudeni!

 

L.K