Millega tegelevad rallikrossimehed talvel? – ALVAR KUUSIK – EST RX

Millega tegelevad rallikrossimehed talvel? – ALVAR KUUSIK

Eelmise aasta ERK2000 klassi kolmas Alvar Kuusik on üks nendest meestest, kes pikkisilmi talve on oodanud, sest enne rallikrossihooaja algust tahab ta käe soojaks saada ja seda jääradadel. Praegusel hetkel sisustabki Alvar oma aega kooli ja võistlustega jääradadel.

Alvar on üks neist, kellel on plaan hooajal 2012 võistlusklassi vahetada. Nimelt siis ürtitavad noormees ja tema meeskond jõuda uueks hooajaks valmis mootorit, mis sobiks Super1600 klassi jaoks. Selle klassi poole püüeldakse kindlasti sealse konkurentsi tiheduse tõttu- on kuulda, et just selles klassis on rajale minemas nii mõnedki uued sõitjad lisaks vanadele. Kuusik oleks kindlasti tugevaks konkurendiks eelmise hooaja esikolmikule. Kui aga ajanappuse tõttu plaan ei õnnestu, siis jätkab mees endiselt ERK2000 klassis. Olenemata klassist, kus sõitma hakatakse, on tal eesmärk üks- võtta meistritiitel!

Nagu juba eelnevalt sai mainitud, siis ükskõik millises klassis Alvar ka ei sõidaks, teeb ta seda eelmisel hooajal sõidetud VW Golf II.  Kui muudetakse, siis mootorit, et sõita uues klassis.

Kui kaks eelmist intervjuueeritut olid mõlemad enne vähemalt ühel uutest radadest, mis sarja see hooaeg lisanduvad, sõitnud, siis Alvari jaoks on kõik kolm täiesti uued ja tundmatud. Samas ongi ehk hea ja sõitja saab alustada nendel radadel täiesti puhtalt lehelt. On mida oodata!

Uuelt hooajalt loodab mees rohkelt konkurentsi ja ausat võitlust. Kui mees peaks siiski jätkama ERK2000 klassis, siis oma tuliste konkurentidena ootab ta rajale kindlasti lätlasi ja Silver Havamaad. Eks paista, kes ja millises klassis sõidavad ja konkurentsi pakuvad.

Loodame, et Alvaril kõik plaanid, mis hetkel tehtud, kas täide saavad viidud ja uuel hooajal näeme teda enda soovide kohaselt ka kiirema ja stabiilsemana- ükskõik, kas Super1600 või ERK2000 klassis.

 

L.K