Kes on see uus tulija TouringCar klassis, keda kõik fännid juba 2012 rallikrossi hooajast teavad? – EST RX

Kes on see uus tulija TouringCar klassis, keda kõik fännid juba 2012 rallikrossi hooajast teavad?

2012.a Olerex Eesti meistrivõistlused rallirkossis kõige võimsama masinaklassi SuperCar (endine Division1) hõbemedaliomanik Ruve Veski jättis 2013.a hooaja rallikrossis vahele, et naasta 2014.a hooajal juba uue ja väga põneva võistlusautoga.

Nimelt võib Ruve Veskit näha juba mai kuus Kulbilohu krossirajalt alguse saavalt Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis uue võistlusautoga aga ka  Ruve jaoks uues masinaklassis. Elea Racing meeskonnas sõitev Ruve tuleb rajale TouringCar (tagaveolised autod)  klassis autoga BMW 120. Seda, mis sponsorite kleebised Ruve autole tulevad, mees hetkel veel ei tea, kuna sponsoritega läbirääkimised alles käivad.

Ruve on seadnud selle hooaja eesmärgiks keskenduda Olerex Eesti meistrivõistluste sarjale, kuid kui läbirääkimised toetajatega õnnestuvad 100%-liselt, siis ei välista ta osalemist ka mõnel Euroopa meistrivõistluste etapil.

Ruve senised saavutused tehnikaspordis on väga muljetavaldavad, nimelt on ta kahekordne Eesti meister autoringraja BMW 325i Cup sarjas (2008. ja 2010.a), ühekordne hõbemedalimees samas sarjas (2009.a) ning 2012.aasta Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis hõbemedalist SuperCar klassis võistlusautol Mitubishi Evolution.

Rallikrossi Komiteele teadaolevalt on RUve käinud juba ka oma uut võistlusautot testimas erinevatel rallikrossiradadel. Ruve sõnum tänastele ja homsetele TouringCar klassi sõitjatele on: „stardis näeme“!