In memorian Helmet Palm (03.07.1955 – 03.11.2015) – EST RX

In memorian Helmet Palm (03.07.1955 – 03.11.2015)

Teatame suure kurbusega, et meie seast on lahkunud autosportlane ja autospordi toetaja ning entusiast Helmet Palm. Helmet Palm alustas tehnikaspordiga nooruses läbi motospordi, kus näitas häid tulemusi nii motokrossis kui ringrajal, viimasel alal osaledes ka Nõukogude Liidu meistrivõistluste etappidel. Autospordi juurde tuli Helmet Palm läbi veoautode, kui osales veoautoga nii rallidel, jäärajavõistlustel kui autokrossis. Pikki aastaid oli Helmet Palm tegev rahvaspordis, olles selle ala tipus. Samuti võistluste eestvedaja ja autospordi toetajana. Hepa Cup on olnud rahvaspordis üheks populaarseimaks sarjaks, mille eestvedaja Helmet Palm tanklaketi Hepa omanikuna oli.
Rahvaspordist liikus Helmet Palm edasi rallikrossi, kus tuli 2012. aastal Eesti meistriks SuperCar klassis. 2014. aastal tuli Helmet Palm superkrossi karikavõitjaks neljaveoliste autode klassis.
Helmet Palm oli Rapla kardiraja omanik. Rapla kardirada on olnud Tallinna lähedal üheks oluliseks mootorispordi võistluste toimumiskohaks. Kardisport, rahvasport, noortesport, supermoto, need on alad, mille võistlused on Rapla kardirajal toimunud.
Helmet Palm on olnud pikaajaline Eesti koondise toetaja motokrossi Rahvuste Krossil.
Me jääme Helmet Palmi meenutama alati ettevõtliku, võiduhimulise, tegusa ja rõõmsa inimesena. Eesti Autospordi Liit ja Eesti Rallikrossi Komitee langetab leinas pea ja avaldab sügavat kaastunnet Helmet Palmi perele, sugulastele ja sõpradele.