Georg Orr: “Kolmandal hooajal olen käed löönud Ligur Racinguga.” – EST RX

Georg Orr: “Kolmandal hooajal olen käed löönud Ligur Racinguga.”

Ligur Racingu facebooki lehel avalikustati uudis, kus tiimiga on sel hooajal liitunud Georg Orr. Alljärgnev tekst on pärit samuti Ligur Racingu lehelt.

“Oleme talve jooksul saanud positiivset tagasisidet oma tegemiste kohta ning meie tiimi teenuseid soovib kasutada 2016.a hooajal Olerex Eesti Meistrivõistlustel Rallikrossis Junior1600 hõbedamees Georg Orr.”

“Kuna meie tiimi eestvedajaks on Eesti üks parimaid võidusõiduautode insenere Jaanus Ligur ning mentoriks 4x Eesti meister Janno Ligur, oli pakkumine sedavõrd ahvatlev, et noorsõitja Orr kasutab meie hooldusteenust terve Eesti MV hooaja ning ühiselt pingutades pole ka välisvõistlused võimatud.”

Georg Orr: ,,On hea meel tõdeda, et oma kolmandal hooajal rallikrossis olen käed löönud Ligur Racinguga. Valisime Ligur Racingu oma auto hooldajaks, sest nende autospordi ajalugu on vägagi muljetavaldav. See meeskond on näidanud läbi hooaegade vägagi häid tulemusi ning igasse detaili suhtutakse hoolikalt. Et kõik oleks ideaalne, on nende panus alati maksimaalne. Tasub märkimist ka meeskonnatöö, mis oli meie otsuse puhul kaalukas.

Kui aga rääkida enda plaanidest, siis 2017. aastal on eesmärgid kõrged, samas aga realistlikud. Kindlasti soovime koju tuua Junior1600 tiitli ning koguda uusi kogemusi võimaluste korral ka välismaal. Tänu sellele, et tiimi mentoriks on Janno, loodan tema kogemustest maksimaalse kasu lõigata. Pikemas perpektiivis on soov teha 2018.aastal kaasa Euroopa meistrivõistlustel, kuid selle täide minemise nimel tuleb kõvasti vaeva näha.

Jätkan sama autoga, millega eelmine hooaeg alustasin, kuid see aasta valmistab masina ette Ligur Racing, tehes hooldused käigukastile, mootorile, sildadele jne.

Ootan huviga uut hooaega ja edukat koostööd oma hooldemeeskonnaga.”

Georg Orri tegemistega saab end kursis hoida tema facebooki fännilehel (otselink asub SIIN)

Ligur Racinguga saab tutvuda nende kodulehel www.ligurracing.com

Foto: margusefotod.eu