Täna, 15.06, on põhjust olla kella 16-st alates televiisori ees! – EST RX

Täna, 15.06, on põhjust olla kella 16-st alates televiisori ees!

Täna, 15.06.2014, kell 16.00 TV6-s teine saade sarjast Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis. Tänases saates saab näha ülevaadet Piiroja rallikrossirajal toimunud etapist, kus teiste seas pakkusid põnevaid sõite ka täna Euroopa meistrivõistluste kolmandal etapil Norras võistlevad Siim Saluri ja Janno Ligur.

Kell 16.30 kuni 18.30 teeb Viasat Sport Baltic kanal otseülekande koos eesti keelse kommentaariga FIA maailmameistrivõistluste ja FIA euroopameistrivõistluste kolmandast etapist, mis peetakse hetkel Trondheimi lähistel Hell-nimelises külas. Hetkel on Janis Baumanis (lätlane) teinud väga head sõitu ja mitmed oma sõidud ära võitnud. FIA euroopameistrivõistlustel on kombeks ka iga eelsõidu võitjat intervjueerida. Janis Baumanis, kes tähistab täna ka oma 22-sünnipäeva, on vastanud küsimusele, kus ta võistles eelmisel aastal, et võistles Eesti meistrivõistlustel! Janis Baumanis läheb poolfinaali liidrina.

Viljandimaalt pärit noormees Janno Ligur on samuti Norras head minekut näidanud ja teda võib näha poolfinaalis. Janno on nelja eelsõidu järel hoidmas 9. kohta.

Siim Saluri on nelja eelsõidu kokkuvõttes 16.kohal, mis kahjuks noormehele edasipääsu poolfinaalidesse ei luba. Eesti fännid, kes Norras raja ääres eelkõige oma meestele kaasa elavad on märkinud, et Siim Saluri autol oli tehnilisi probleeme, mis pärssisid võistlusauto jõudu. Siiski näitas Siim head sõitu ja oli kolmes eelsõidus 18.,16. ja 12.kohal.

Esimese päeva järel juhtis SuperCar klassis noor lätlane Reinis Nitiśs, kes kolmanda eelsõidu järel oli hoidmas 3.kohta.

Foto: erc24.com / Rafoss