Olerex Eesti mv rallikrossis 2. etapi tulemused ja mõned videod – EST RX

Olerex Eesti mv rallikrossis 2. etapi tulemused ja mõned videod

Laupäeval Põltsamaa lähistel Piiroja rallikrossirajal toimunud Olerex Eesti mv 2. etapil sai rohkearvuline publik näha väga huvitavaid sõite.

Piiroja rallikrossirajal sõideti SuperCar, Super1600 ja Junior1600 klassides välja uued ringirekordid. Senine Sten Oja nimel olnud 45,745 SuperCar klassis sai üle sõidetud Ranno Bundseni poolt Mitsubishi Lancer Evo VI-l, uus ringirekord on 45,213. Super1600 klassi uus ringirekord on nüüdsest Janno Liguri nimel, 48,341, sõidetud Škoda Fabial. Juior1600 klassis sõitis uue ringirekordi ajaga 49,242 välja Robert Reinsalu Ford Ka Mk2-l.

TouringCar klassi finaalis ei saanud 1. etapi võitja Ruve Veski esimesest kurvist kaugemale, kui tema juhitud BMW RX120i rattad juba taeva poole olid. Hullumeelse õhulennu tegi samas võistlusstardis ka Margo Soometsa BMW 318. Mõlemad mehed jäid õnneks terveks!

Siin ka väike ülevaade võistluspäevast

Olerex Eesti mv 2. etapi tulemused koos meistrivõistluste arvestuse seisuga peale 2. etappi on kättesaadavad siin: http://ralli.local/tulemused/2014-tulemused/