Laitses toimuval VI etapil uued võistlejad – EST RX

Laitses toimuval VI etapil uued võistlejad

13. augustil toimub Olerex Eesti meistrivõistlused rallikrossis kuues etapp, mis sõidetakse teistkordselt sel hooajal Harjumaal, LaitseRallyPargis. Laitses tulevad rajale ka mõned uued võistlejad.

Laitse etapil tuleb rajale klassis SuperCar 31-aastane soomlane Riku Tahko, kelle võistlusautoks on MINI Countryman. Riku Tahko võistleb ka FIA World Rallycross Championshipi EM-sarjas.

Riku Tahkoga saab lähemalt tutvuda tema kodulehel: http://www.rikutahko.com/

Foto: http://www.rikutahko.com/
Riku Tahko

Klassis Junior1600 seni Reinsalu Spordi võistlusautoga Ford Ka kaasa teinud soomlane Sami-Matti Trogen võistleb sel korral aga Renault Twingoga. Registreerijaklubiks on Trogenil SET Promotion. Sami-Matti Trogen on Olerex Eesti meistrivõistluste sarjas Junior1600 punktitabelis hetkel teine, kuid esimese kohaga on vahe vaid üks punkt (1. Georg Orr).

Sami-Matti Trogen

SuperCar klassis tuleb lisaks Riku Tahkole võistlema Laitse etapile veel Sami-Matti Trogeni isa, Mika Trogen, kelle võistlusautoks saab olema Reinsalu Spordi SuperCar auto.

Samuti on Sami-Matti Trogenil olemas koduleht, kus saab temaga lähemalt tutvuda: http://samimattitrogen.com/en/.

Tähelepanu, tähelepanu!

Laitse etapil on kohal Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolist kohal naisterahvas, kelle poolt saavad pealtvaatajad nautida massaaži.
Massaaži pikkuste valikus on 15- ja 30-minutilised seansid.

NB! Aegade broneerimine toimub kohapeal.