Rallikross ja Olerex kingivad helkureid, et talv mööduks ohutumalt! – EST RX

Rallikross ja Olerex kingivad helkureid, et talv mööduks ohutumalt!

Rallikross ja Olerex kingib talveaja saabudes helkureid.

Eesti kütusefirma Olerex koostöös Eesti Rallikrossi Komiteega (ERK) kingib suuremates Olerexi teenindusjaamades alates 23. novembrist tanklakülastajatele helkureid.

Olerexi jaamades kingitakse kokku tanklakülastajatele 500 helkurit. Sotsiaalselt heatahtlikku aktsiooni on kaasatud suuremad jaamad üle Eesti: Tallinna Ahtri, Tartu Jaama, Pärnu Mai, Võru, Rakvere ja Kuressaare.

Kütusemüüjana on Olerexil liiklusohutuse osas suur roll. „Soovime anda omapoolse panuse liiklusohutusse ja näidata seeläbi eeskuju igapäevaliiklejatele“ sõnas AS Olerex turundusspetsialist Kaspar Nisu.

Oluline on, et helkur jõuaks saajani, kes seda reaalselt kasutab, rõhutas turundusspetsialist. Nelinurkse helkuri ühel küljel on Olerexi logo ja vastaspoolel ERK logo. Rallikross on Eestis üha enam populaarsust koguv mootorispordiala. „Rallikrossi teeb eelkõige atraktiivseks mees-mehe vastu võidusõit ning asjaolu, et tegemist on staadionialaga“, sõnas Eesti Rallikrossi juhatuse esimees Madis Uibo. „Olerex on rallikrossi peasponsor juba mitmeid aastaid ja seetõttu võtame ühisest kampaaniast hea meelega osa.“
Kampaania hõigatakse välja nii Olerexi kodulehel kui ka Olerex ja Rallikross Facebooki lehel. „Kui meie klient tuleb jaama ja avaldab soovi saada helkurit, siis me talle selle kingime,“ sõnas Nisu. Helkureid jagatakse eelpool nimetatud Olerexi teenindusjaamades alates 19. novembrist kuni helkureid jätkub. Igale soovijale väljastavad Olerexi klienditeenindajad ühe helkuri.