Eesti Autospordi Liidu korraldatud autosportlaste koolituslaager toimub taas – EST RX

Eesti Autospordi Liidu korraldatud autosportlaste koolituslaager toimub taas

Meil on heameel teatada, et noorte autosportlaste koolituslaager toimub ka sel aastal. Noortelaager leiab aset 29.-30 augustil (kolmapäev-neljapäev).Seekord toimub laager Põlvamaal.

Nagu tavaks saanud, käsitleme ka seekord noorele autosportlasele vajalikke teemasid. Kavas on rääkida sõitmise teoreetilistest külgedest, sellest, kuidas ka veidi nõrgema autoga oma tulemusi parandada, võidusõiduvarustuse valimisest, autospordi ajaloost, eesmärkide püstitamisest, koostööst sponsoritega ja pressiteate koostamisest.

Lisaks on kavas ka ühine külastus maantemuuseumisse. Koguneme 29. augustil kell 12.00, ööbime Savernas ning laagri lõpetame 30 augustil kell 19.00. Kahe päeva sisse jääb hulganisti põnevaid tegemisi.

Täpsema info saadame registreerunud osalejate meiliaadressile.Oodatud on kõik autospordist huvitatud noored. Vanusepiiri ega kohustust autospordiga tegelda laagris osalemiseks ei ole.

Osalemiseks palume registreeruda veebiaadressil www.autosport.ee enne 26. augustit. Osavõtutasu on 35 eurot ja see tuleb tasuda Eesti Autospordi Liidu arveldusarvele 221002111381 (Swedbank), selgituse lahtrisse märkida “noortelaager” ja osaleja nimi. Osalustasu sisaldab kõigist loengutest ja muuseumikülastusest osavõttu, majutust, 29. augusti õhtusööki ning 30. augusti kolme söögikorda.