Division1 A-finaalis on 2 eestlast!!! – EST RX

Division1 A-finaalis on 2 eestlast!!!

Kell on 16.39  ja seis Leedus Vilkyciai rajal on järgmine. Ilm on endiselt ilus ja kuiv. Oja ja Palmi boksides on olukord rahulik. Vastupidiselt neile aga on Kase ja Liguri mehaanikutel käed tööd täis. Kahe NEZ 1600 klassis sõitva eestlase autosid on kõvasti mõlgitud. Rajal on olnud nii kokkupõrkeid kui ka spinne.  Mehaanikud annavad endast parima, et autod saaks B-finaaliks rajale.


Oja ja Palm, kes on peale kolme eelõitu vastavalt 2. ja 5., ootavad A-finaali. Oja, kelle kohta ütlevad teised eestlased, et Sten sõidab konkurentidel nii kiiresti eest ära ja ei jäta neile võimalustki tema autot mõlkima pääseda, andis telefonitsi ka kommentaari: “Viimases sõidus sõitsin kõige kiirema aja. Minu ees on veel ainult üks naissoost sõitja Norrast.”

A-finaalis lähevad rajale Division 1 klassis sõitjad Poolast, Leedust, Lätist, Norrast ja 2 võidusõitjat Eestist!

NEZ 1600 klassis, kus hetkel on Ligur Janno 9. kohal ja Arvo Kask tema järel 10. kohal,  läheb meie poistega koos B-finaali sõitma ka Eesti MV etappidelt tuntud venelanna Tatjana Jelisejeva. Loodetavasti pärast põnevat B-finaali saan teatada, et ka NEZ 1600 klassis sõidab A-finaalis kaks eestlast!

Hoidke edasise info saamiseks rallikrossi kodulehel “silm peal”!

 

24. juuli 2011