3. mail on Kulbilohus rallikrossisõitjate treeningpäev – EST RX

3. mail on Kulbilohus rallikrossisõitjate treeningpäev

Juba järgmisel laupäeval, 3. mail toimub Kulbilohu rallikrossirajal rallikrossi treeningpäev. Päev algab kell 9.00. Kõik Eesti MV osalevad sõitjad saavad proovida, kuidas talv läbi ehitatud ja täiustatud tehnika rajal toimib ja vastu peab. Mõõdetakse aega (tavapärane võistlustel kasutav ajamõõdusüsteem), kohal on kohtunikud ja turvameeskond.

Pärast treeningsõite on sõitjate ja korraldusmeeskonna ühine koosolek, kus on  tutvustatakse sellest hooajast kehtima hakanud  võistluste korda ja uut punktisüsteemi. Samuti tuletavad kohtunikud kõigile meelde reeglistikku ja võistluste korda.

Kogu treeningpäeva jooksul  on kohal tehniline komisjon. Kõik soovijad saavad asjatundjatel oma võistlusautod üle vaadata ja nii jääb esimese etapini piisavalt aega vajalikke korrektuure teha. Sellest hooajast  töötavad tehnilises komisjonis juhina Tõnu Sepp ja abilisena Rene Luhamaa. Saadaval on võistlusautode kleebised, mis hooaja alguseks peavad kõikidel osalevatel võistlusautodel olemas olema.

Kohal on rehvimontaaž. TouringCar, Super 1600 ja Junior1600 rehvid on kohapeal saadaval. SuperCar klassi rehve treeningpäeval  ei müüda.

TÄIENDUS 30.04.2014: kohal on ka SuperCar rehvimüüja.